2002 yılında hazır yemek sektörüne girdik, Yemek sektöründe açıklar gördük, geliştirdik ve giderdik. İhtiyaçları karşıladık, çalışkanlık ve azimle geliştirdiğimiz yeni bir vizyonla yemek sektörüne güçlü bir hava verdik. Müşterilerimizi çok sevdik ve değer verdik. Tabldot dışında müşteri odaklı çalıştık. Belirli bir kalıba sokulmuş yemek hizmetini müşterinin isteği üzerine ele aldık ve çeşitli servis hizmeti ve sunumunu ortaya koyduk buda  farkımızı getirdi. Müşteri  tabldota bağlı sıkıştırılmış bültenle yemek istemiyordu bundan da sıkılmıştı. Düşündük ve neden müşteri nasıl servis kalite ve hizmet istiyorsa bizde lezzetimizi katıp servis etmeyelim ki dedik. İşte bu vizyonla bugüne kadar her gün daha da güçlenerek zirveye çıkan yolda hızla ilerledik ilerliyoruz da.. İsteğe göre sat gün fark etmeksizin müşteriye cevap veriyoruz biz 7/24 gece gündüz çalışsan bir yemek fabrikasıyız. Pasta, kek, poğaça vb. gibi üretimleri de sağlamaya başladık. Restoran işi de yapıyoruz. Biz müşteri ne istiyorsa yapmaya karar verdik. standartlaşmış kalıpların dışında bir kültürle girdik geliştirdik ve güçlenerek ilerliyoruz. Sabit fiyat anlayışını kaldırdık, catering fiyatlarıyla yüksek kaliteyi ucuza mal edip cazip fiyata indirgedik. Gece hizmetinde tek olmamıza rağmen tek el gibi davranmadık. Bir çok firmayla anlaşma olup olmaksızın taleplerine cevap verdik. Migros, Termikel, Nurdil Soğutma vb. büyük , orta ve küçük işletmelere 12 yıldır hizmet vermekteyiz. Pazarda davet usulü çalışmaktayız. Servis konusunda araçlarımız 7/24 saat uydu takipli sesli görüntülü, zaman odaklı araç personel sayısı ve servis ekipleri her daim takip altında ve kontrolündedir.

revayemekadam

           Yemek fabrikamız alışveriş merkezleri, bankalar,  okullar – eğitim kurumları, hastaneler, fabrikalar başta olmak üzere özel firma ve şirketlere Ankara’da catering hizmeti vermektedir. Birer lezzet ustası olan aşçılarımız tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmekte olan yemekler, günlük temizlik teftişi yapılarak %100 hijyenik mutfaklarımızda hazırlanmakta, sıcaklık durumu, nem oranı ve yemeğin türüne göre özel kaplarda saklanmaktadır. yemeği bir sanat olarak gören, yemek pişirmekten ve paylaşmaktan keyif alan, birbirlerini ve işini seven insanların oluşturduğu büyük bir ailedir. Ailemizi oluşturan profesyonel yöneticiler, gıda mühendisleri, aşçılar ve çalışanlar, başarılarını aldıkları ulusal ve uluslar arası kalite belgeleri, sertifikalar ve ödüllerle kanıtlamışlardır.

          “Lezzet ve Hizmetin Buluştuğu Nokta” ilkesiyle hareket eden REVA YEMEK, yenilikçi vizyonu, dinamik yapısı, insana ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Bizim amacımız, Şirketimizin temel amacı, talepleriniz doğrultusunda, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, hijyenik bir ortamda, kaliteli ve lezzetli bir yemek üretimi yaparak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu doğrultuda REVA Yemek Fabrikası olarak vizyonumuz, sanayi ve ticaret dünyamızda bu hizmeti talep eden, büyük/küçük ölçekli tüm kuruluşlara, kaliteden ödün vermeden, en iyi ürün ve hizmeti, en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunan tedarikçi olmaktır.