tr15                Size Özel Konsept;  Üretim Tesisi olarak gerek modern ve yüksek kapasiteli işletme yapımızla, gerekse uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimimizi içeren iş tecrübemizle faaliyetimizi sürdürüyoruz. Deneyimli kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti verme iddiamızla, Türk mutfağının en seçkin ve lezzetli yemeklerini üretmekteyiz. Düzenli yemek servislerinizin daima sıcak ve zamanında sofranıza ulaşması için sarf ettiğimiz emeğimiz, müşterilerimizin bizlere olan güvenini daima üst seviyelerde tutmuştur.

tr17

               Kusursuz Hizmet; Lezzetli ve sağlıklı bir yemeğin ana unsuru kaliteli malzeme kullanmaktır. Biz kalitemize güveniyor, tüm malzeme tedarikçilerimizin bir listesini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Düzenli yemeklerinizde olduğu gibi, yerinde üretim ve özel davetlerinizde misafirlerinize ikram edeceğiniz yemeklerde de Reva Yemek tam zamanında, olması gereken sayıda, hiçbir malzeme eksik kalmadan sofralarınıza ulaşacağına garanti veriyoruz.  Bu sözümüzü yerine getirebilmek adına büyük bir ekiple birlikte gece-gündüz çalışıyoruz.

 tr18                Kaliteli ve lezzetli bir yemek kelimesi ile Reva Yemek Üretim Şirketini bütünleştirecek hamleler yaparak, geleneksel Türk mutfağı lezzetlerini, dünya mutfaklarıyla harmanlayan ve ideal sofra kavramında eksiksiz hizmet veren bir kuruluş olmak firmamızın benimsediği vizyondur. Misyonumuz ise kuruluşumuzu avrupa standartlarında bir mutfağa dönüştürmek, aynı zamanda da istihdama katkı sağlayan, devletine vergi ödeyerek ülke ekonomisine katkıda bulunan bir kuruluş olmaktır. Reva Yemek, lezzet ve hizmetin buluştuğu nokta. Sahip olduğumuz yönetim sistemi standartlarını Entegre Yönetim Sistemi ile tek çatı altında yönetiyor, hizmet verdiğimiz tüm birimlerde standartların sürdürülebilirliğini sağlıyoruz. Entegre Yönetim Sistemi’nde, tüm birimlerimizde yürütmekte olduğumuz standartlar ve sistemlerimizin belgelendirme süreçleri TSE, Compass Group ve diğer dış kuruluşlar tarafından takip ediliyor; iç ve dış denetimlerle kontrol edilerek sürekli iyileştirme faaliyetleri yürütülüyor.